Match history

VvsPlaying Ducks21 oct · BO3 · DACH CS Masters Season 62–1
VvsPandaric eSports14 oct · BO3 · DACH CS Masters Season 62–0
VvsReveal7 oct · BO3 · DACH CS Masters Season 62–0
Îvsmaybe30 sep · BO3 · CCT Europe Challengers Series season 70–2
VvsTeam LEISURE28 sep · BO3 · DACH CS Masters Season 62–0
ÎvsFire Flux Esports28 sep · BO3 · CCT Europe Challengers Series season 70–2
VvsMai Tai27 sep · BO3 · CCT Europe Challengers Series season 72–0
ÎvsNoir Verse25 sep · BO3 · CCT Europe Closed Qualifier: Series #101–2
Îvsex-Zero Tenacity24 sep · BO3 · CCT Europe Closed Qualifier: Series #100–2
VvsHuskies eSport21 sep · BO3 · DACH CS Masters Season 62–1
ÎvsDNK9 sep · BO3 · Exort Fiesta Closed Qualifier: Series #21–2
ÎvsMorrow Esports8 sep · BO3 · European Pro League Series 9 Closed Qualifier1–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

maden

Pavle Bošković

Ultima mutare înregistrată: 23 apr 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,510,7683
Inferno6,5790,7484
Dust II6,21050,7280
Mirage6,11310,7079
Nuke6,11830,6876
Vertigo6,1980,7078
Ancient5,91000,6978
Overpass5,8830,6674
Anubis5,7710,6070
Train5,7190,6771

CoechipieriBIG Academy

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.