Match history

ÎvsUNiTY esports22 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier1–2
Vvsaimclub21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–0
VvsTeam Nemesis20 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–0
ÎvsBBL19 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
VvsSpirit Academy19 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsTeam Nemesis17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–0
VvsEternal Fire16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
ÎvsSangal12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
ÎvsNIP12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
ÎvsPRIVATE8 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 20–2
ÎvsAstralis25 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II1–2
VvsEternal Fire24 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Demho

Patryk Tomaszewski

Ultima mutare înregistrată: 21 nov 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,12570,6775
Anubis6,11570,6676
Inferno6,1910,6571
Nuke6,12290,6875
Train6,1270,6976
Cache6,0110,6476
Dust II5,9930,6269
Vertigo5,9960,6471
Mirage5,82000,6169
Overpass5,8950,6169

CoechipieriBetclic Apogee Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.