Match history

ÎvsFnatic2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
ÎvsLuminosity1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 40–2
ÎvsLuminosity22 sep · BO3 · Logitech G Play Connect0–2
VvsM8017 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsLuminosity17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsNIP17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsGamerLegion17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
VvsMetizport17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
ÎvsNemiga12 sep · BO5 · PGL Bucharest0–3
Vvs1win12 sep · BO3 · PGL Bucharest2–0
VvsNuclear TigeRES11 sep · BO3 · PGL Bucharest2–1
VvsInner Circle Esports11 sep · BO3 · PGL Bucharest2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

npl

Andrii Kukharskyi

  • 1,11K/D
  • 17Kills / hartă
  • 3,27Opening / hartă
  • 4,36Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,4880,7483
Mirage6,42380,7582
Ancient6,31860,7381
Anubis6,3960,7181
Vertigo6,3440,7281
Cache6,240,6782
Inferno6,21300,6874
Nuke6,2840,7079
Train6,1150,7278
Overpass5,6340,5967

CoechipieriB8

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.