Match history

Niciun meci înregistrat pentru Aurora în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

Jimpphat

Jimi Salo

  • 1,29K/D
  • 16,55Kills / hartă
  • 1,64Opening / hartă
  • 4,45Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV#17 ('24)
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,8130,8389
Overpass6,5810,7884
Train6,4170,6974
Vertigo6,41160,7480
Ancient6,31170,7178
Mirage6,31830,7076
Nuke6,31540,7179
Dust II6,2690,6875
Inferno6,11530,6673
Cache5,990,6468

CoechipieriAuroraCoach: ash

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.