Match history

ÎvsMIBR16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
VvsHOTU14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsSashi Esport14 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsNemiga4 oct · BO5 · Stake Ranked Episode 43–1
VvsLuminosity4 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
VvsFnatic3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0
VvsBIG3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
VvsFaZe2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
ÎvsAlliance1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 41–2
Îvs100 Thieves26 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II1–2
VvsBetclic Apogee Esports25 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II2–1
VvsFOKUS21 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

HooXi

Rasmus Nielsen

  • 0,79K/D
  • 12,88Kills / hartă
  • 1,25Opening / hartă
  • 2,25Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache5,8130,5667
Ancient5,51560,5665
Inferno5,51610,5363
Nuke5,51740,5664
Overpass5,51120,5665
Vertigo5,5960,5766
Anubis5,4390,5361
Train5,3110,5365
Dust II5,2500,5060
Mirage5,21420,5261

CoechipieriAstralisCoach: NEO

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.