Match history

Niciun meci înregistrat pentru ALGO Esports în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

szejn

Hubert Światły

Ultima mutare înregistrată: 20 dec 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Nuke6,41770,7480
Mirage6,22310,6977
Anubis6,1950,6977
Train6,1180,7278
Ancient6,02040,6674
Inferno6,01050,6572
Overpass6,0400,6673
Vertigo5,9670,6474
Dust II5,8670,6472

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.