Match history

ÎvsBetclic Apogee Esports21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier0–2
VvsNice Try20 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
ÎvsBASEMENT BOYS19 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsInsiders Esport19 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
ÎvsBASEMENT BOYS19 oct · BO1 · DraculaN Season 70–1
VvsARGOS11 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier2–1
VvsENCE10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier1–0
ÎvsSAW3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 11–2
ÎvsUNiTY esports2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsNAVI Junior1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsPURE1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsNext UP1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

ragga

Cosmin Teodorescu

Ultima mutare înregistrată: 28 iun 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,760,7881
Dust II6,21810,7076
Mirage6,22930,7077
Ancient6,12290,6977
Nuke6,12320,6976
Train6,160,6669
Vertigo6,11060,6975
Inferno6,01720,6673
Anubis5,81200,6370
Overpass5,8560,6472
Cache0,010,6659

Coechipieriaimclub

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.