Match history

ÎvsChinggis Warriors11 oct · BO3 · MESA Pro Series Fall1–2
VvsNEXVOID10 oct · BO3 · MESA Pro Series Fall2–1
VvsChinggis Warriors8 oct · BO3 · MESA Pro Series Fall2–1
ÎvsG210 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
VvsAstralis10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–1
VvsThe Huns Esports9 sep · BO3 · PGL Bucharest2–0
ÎvsNEXVOID9 sep · BO3 · PGL Bucharest0–2
VvsThe MongolZ9 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
Îvs9z8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
VvsChinggis Warriors3 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Asian Qualifier2–0
VvsRare Atom2 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Asian Qualifier2–1
VvsNEXVOID1 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Asian Qualifier2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

ariucle

Ariunjargal Yadam

  • 0,55K/D
  • 8,22Kills / hartă
  • 0,78Opening / hartă
  • 2Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient5,8770,6268
Anubis5,7330,6267
Nuke5,7550,5966
Dust II5,6130,5966
Inferno5,6600,5665
Mirage5,5330,5663
Vertigo5,520,6571
Cache5,230,5454
Overpass5,2120,5465

Coechipieri5star

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.