Match history

Niciun meci înregistrat pentru 1win Team în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

oz1k

Alexandr Sevastyanov

Ultima mutare înregistrată: 22 oct 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,4600,6975
Anubis6,3480,7078
Dust II6,31170,6974
Overpass6,2290,7281
Train6,2340,7075
Ancient6,1850,6877
Vertigo6,020,6476
Mirage5,9780,6372
Cache5,8110,6173
Nuke5,070,4858

Coechipieri1win Team

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.